Eco Box+

Zabudowa Eco Box+ to łóżko, wysuwany stolik, rozkładany stół, gotowanie i dostęp do wody. Zmień swój samochód w camper vana z pomocą prostej, ale funkcjonalnej zabudowy.

Wygodne spanie dzięki maksymalnemu wykorzystaniu możliwej przestrzeni za pomocą wysuwnych bocznych elementów zabudowy. W pełni wykorzystujemy szerokość samochodu. Komfortowy materac pozwala na wygodnie spanie, gdzie tylko zechcesz. Rozkładany duży stół na wspólną kolację i wysuwany stolik, gdy nie potrzebujesz dużej przestrzeni.

Zabudowa zawiera kuchenkę na kartusze gazowe oraz wyciągany zbiornik na wodę. A to wszystko mieści się w modułowej szafce.

Zestaw składa się z kilku elementów, które po skończonym sezonie można łatwo przechować. Samodzielnie złożysz swojego boxa, a do montażu w aucie potrzebne są wyłącznie pasy transportowe, które są dostarczane z zabudową.

GOTOWANIE
Moduł kuchenny wyposażony w kuchenkę gazową to swoboda przygotowania posiłków nawet na końcu świata.

WYGODA
Eco Box + to przede wszystkim komfortowe spanie i modułowa szafka z kuchenką gazową i dostępem do wody.

DOSTĘP DO WODY
Dostęp do wody dzięki grawitacyjnemu zbiornikowi wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz. To niezależność podczas każdej podróży.

SPANIE
Komfortowe spanie dzięki maksymalnemu wykorzystaniu dostępnej przestrzeni.

PRZESTRZEŃ
Wysuwany stolik przyda się, gdy nie potrzeba dużo przestrzeni. Przygotuj ulubioną kawę i ciesz się porankiem

Galeria
Rozmiar L
Pasujące modele:

MERCEDES V
TOYOTA PROACE
CITROEN SPACETOURER
PEUGEOT TRAVELLER
OPEL ZAFIRA LIFE

Rozmiar XL
Pasujące modele:

VW T4 / T5 / T6 / T6.1
FORD TOURNEO CUSTOM
FORD TRANSIT CUSTOM
RENAULT TRAFIC
OPEL VIVARO
FIAT TALENTO

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Escape Vans