Kim jesteśmy

Marka Escape Vans powstała 1 czerwca 2017 roku. To połączenie dwóch największych pasji – motoryzacji i podróży.

Sam pomysł narodził się podczas samochodowej podróży po Stanach Zjednoczonych. Właśnie wtedy pierwszy raz ukazała się możliwość przerobienia niedużych samochodów na komfortowe, bezpieczne, w pełni wyposażone auta, które dają morze możliwości różnych destynacji podróżniczych.

O ciągły rozwój marki dba Przemek i Maciek. Jednak nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy teraz bez wsparcia najbliższych osób i naszych pracowników. Progres firmy jest dla nas najważniejszy, dlatego cieszymy się, że otaczamy się wspaniałymi i kreatywnymi ludźmi.

Zajmujemy się produkcją funkcjonalnych zabudów, które w prosty sposób zmienią Twoje auto osobowe w camper vana. I właśnie tu zaczyna się wielka przygoda.

Najbardziej cenimy wolność jaką daje podróżowanie mniejszym campervanem, dlatego przekazujemy ją dalej. To, że w każdym momencie można zmienić cel podróży i zazwyczaj tak właśnie się dzieje. Po drodze jest wiele ciekawych spotów, które mogą zatrzymać na dłużej niż zostało to wstępnie zaplanowane.

W naszych projektach stawiamy na ergonomię, funkcjonalność i najlepsze wykorzystanie niewielkiej przestrzeni. Tu nie ma nic z przypadku. Wszystkie elementy są przemyślane i sprawdzone i wielu warunkach. Każda zabudowa ma swoje zastosowanie i funkcje. Zależy nam by każdy projekt wychodził naprzeciw oczekiwaniom użytkowników.

Proekologiczne rozwiązania i materiały są ważnym punktem w naszych projektach. Tam, gdzie tylko możemy wykorzystujemy produkty nadające się do recyklingu z myślą o planecie. Przy elementach elektrycznych i hydraulicznych wykorzystujemy produkty dobrze znanych firm w świecie caravaningu. Stawiamy na najwyższą jakość, design i dopracowany każdy detal.

Zamiłowanie i pasja poprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz. Jesteśmy tu po to by pokazać Wam możliwości jakie daje podróżowanie własnym domem na kółkach. Świat stoi otworem, wystarczy wsiąść i pojechać!