Wybierz Land Boxa

scroll down

Sprawdź co zawiera Land Box Premium

Naciśnij + aby zobaczyć więcej:

1Wysuwana kuchnia
2Lodówka i woda
3Łóżko
4Materac
scroll down

Zamontuj boxa w 15 minut

Do zamontowania Land Boxa w aucie nie potrzebujesz żadnych narzędzi. Wystarczy druga osoba i pasy transportowe, które są w zestawie.

scroll down

Rozłóż łóżko w niecałą minutę i śpij gdziekolwiek chcesz

Powierzchnia do spania została zaprojektowana tak, aby w pełni wykorzystać szerokość auta. Materace są wykonane z komfortowej pianki, a ich pokrowce rozpinane, dzięki czemu bardzo łatwo je wyprać.

scroll down

Wysuń szufladę i przygotuj posiłek

Duża przestrzeń robocza po wysunięciu szuflady, deska do krojenia z wbudowanymi nożami i sztućcami ułatwią w przygotowaniu jedzenia, a lodówka kompresorowa Dometic z funkcją mrożenia zadba, żeby napoje były zimne.

scroll down

Gotuj gdziekolwiek chcesz

Palnik gazowy o dużej mocy, który możesz wyjąć z zabudowy i zabrać ze sobą do plecaka. Zasilany kartuszami 400 ml lub mała butlą gazową. Korytko kuchenki można łatwo unieść i umyć np. w zmywarce.

scroll down

Zmywanie i prysznic tam, gdzie nie ma wody

Land Box jest wyposażony w 10 litrowy zbiornik wody z elektryczną pompką. Możesz wziąć zimny prysznic albo umyć naczynia nawet bez dostępu do bieżącej wody. W zabudowie znajdziesz rozkładany zlew, a słuchawka prysznicowa z przyciskiem pomoże zaoszczędzić sporo wody.

scroll down

Kuchnia z dala od samochodu

Nie musisz gotować pod klapą. Wystarczy, że w dwie osoby uniesiecie szufladę z prowadnic, zamontujecie nogi zawarte w zestawie i możecie użyć kuchni np. pod markizą lub w namiocie.

scroll down

Land Box pasuje do:

Toyota Proace City

Peugeot Rifter

Citroën Berlingo

Opel Combo Life

VW Caddy

Ford Tourneo Connect

Toyota Land Cruiser

Land Rover Discovery

Jeżeli Twojego modelu nie ma na liście,
skontaktuj się z nami.
scroll down
scroll down

Escape Vans Sp z o.o Sp. K otrzymała pomoc finansową na promocję marek produktowych na rynkach zagranicznych w ramach czwartego konkursu grantowego projektu “Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim".

PFERPUMUE