Land Box Premium

Zabudowa Land Box Premium dedykowana jest do minivanów i aut terenowych. Ma sprawić, że biwakowanie w mniej dostępnych miejscach może być wciąż komfortowe.

Cała zabudowa mieści się w bagażniku, a rozłożenie wygodnego łóżka zajmuje około minuty. Regulowane nogi podporowe sprawiają, że zabudowę można wykorzystać w różnych samochodach. Tak jak w naszych innych zabudowach, powierzchnia do spania jest poszerzana, aby w pełni wykorzystać szerokość dostępną w samochodzie. Pokrowiec materaca można łatwo ściągnąć i wyprać.

Szufladę zabudowy w dowolnym momencie można wyjąć i postawić obok, dzięki temu można ją wykorzystać jako stolik kawowy na kempingu albo ugotować kolację tam, gdzie samochód nie dojedzie.

Kiedy nie gotujesz, osłona przeciwwiatrowa kuchenki tworzy płaski blat roboczy. Do gotowania wystarczy rozłożyć osłonę i odpalić palnik zasilany butlą lub kartuszem gazowym. Całość można łatwo zdemontować i umyć, a sam palnik w razie potrzeby można zabrać do plecaka na pieszą wyprawę.

W szufladzie znajduje się 10-litrowy zbiornik na wodę, który łatwo wyjąć w celu jej uzupełnienia. Elektryczna pompa wody, kran ze złączką i rozkładany zlew w kilka sekund ułatwiają zmywanie nawet na krótkich postojach.

Opcjonalna kompresorowa lodówka Dometic i schowki dostępne zarówno od góry, jak i od frontu ułatwią przechowywanie jedzenia, a rozkładany blat zapewni miejsce na ich przygotowanie. Land Box Premium ma także zintegrowaną deskę do krojenia wraz z nożami i sztućcami dla dwóch osób, dzięki czemu ruszając w podróż nie musisz o nich pamiętać.

GOTOWANIE
Gotowanie na miarę szefa kuchni dzięki kuchence gazowej, którą można również wyciągnąć i zabrać na pieszą wycieczkę.

DOSTĘP DO WODY
W zlewie umyjesz warzywa, brudne naczynia czy wlejesz wodę do czajnika, a po zmianie kranu na słuchawkę – posłuży jako prysznic.

WYGODA
Deska do krojenia z ukrytymi nożami i sztućcami – tu wszystko ma swoje miejsce.

SPANIE
Zabudowa mieści się w bagażniku, a rozłożenie miejsca do spania zajmuje około minuty.

WYCIĄGANA SZUFLADA
Szufladę można łatwo wyciągnąć i postawić w dowolnym miejscu, np. pod markizą.

Galeria
Rozmiar S
Rozmiar M
Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Escape Vans